Dvě atraktivní kryptoměny, které jsou skvělou investicí

Dvě atraktivní kryptoměny, které jsou skvělou investicí

Kryptoměnový trh láká čím dál více lidí. Důvodem je hlavně fakt, že je to další možnost, jak v budoucnu zbohatnout. Lidé si však neuvědomují, že kryptoměny jsou investice jako každá jiná, tedy jedná se o riskantní záležitost s kolísající hodnotou. Kolísání hodnoty se ostatně potvrdilo i nedávno, kdy hodnota kryptoměn spadla na své dno. V případě, že jste to zaregistrovali, možná jste si řekli, že do kryptoměn investovat nebudete. To by ale byla chyba. Je to jenom další kolísání hodnot u investice, stát se to může také u zlata nebo jiné podobné investice.  

Pokud se rozhodnete investovat do kryptoměn, budete se pravděpodobně rozhodovat, do jakých konkrétních kryptoměn se vyplatí investovat. Existuje jich totiž celá řada. K nejatraktivnějším kryptoměnám patří zejména dvě kryptoměny.  

Bitcoin 

Vůbec nejznámější a nejatraktivnější kryptoměnou je kryptoměna s velkým B zvaná Bitcoin. Jedná se o standardní digitální měnu. Vyplatí se jí věnovat pozornost, má totiž velký potenciál. To se ostatně dokázalo v minulosti, kdy vstoupila na kryptoměnový trh mezi silnou konkurenci, přesto se stala jednou z nejlepších a nejatraktivnějších.  

Bitcoin však není jediná kryptoměna, do které lze investovat, i když ji možná znáte nejlépe, protože se o ní hodně mluví.  

DASH 

Další atraktivní kryptoměnou je kryptoměna jménem DASH, kterou možná znáte díky jejímu prvotnímu názvu, jenž zněl “Darkcoin”. Vznikla před pěti lety, už tehdy však kladla důraz na anonymitu transakcí. I to je ostatně důvod, proč investovat právě do této kryptoměny. Neustále na internetu čteme, jak se napadají účty na sociálních sítích či jinde, jak je napadáno soukromí lidí. Jelikož kryptoměna i po pěti letech klade důraz na anonymitu, lidé ji vyhledávají opravdu hojně. Tím roste i hodnota této digitální mince.