Podnikatelské příležitosti, které můžete vykonávat z pohodlí svého domova 

Podnikatelské příležitosti, které můžete vykonávat z pohodlí svého domova

Přejete si home office a nevadí vám, že se vydáte zcela novým směrem ve svém životě? Podívejte se, jaká povolání se dají pohodlně realizovat z bytu, chaty, nebo třeba z plovárny.  

Virtuální asistent 

Firmy si již nemohou dovolit platit člověka, který bude zaměstnán na plný úvazek na pozici asistenta. Přitom je stále nutno delegovat pracovní povinnosti a zařizovat spoustu malých i velkých eventů. Virtuální asistent je práce, kterou můžete vykonávat odkudkoliv. Budete se starat o objednávání dopravy, ubytování a letenek členů firmy během jejich služební cesty, zajistíte organizaci událostí, konferencí a meetingů. Virtuální asistent je splněný sen každého hovorného člověka.  

Kouč 

Také koučink se dá vykonávat prakticky odkudkoliv. Můžete třeba zrovna být na své zahradě, když budete s klientem hovořit o tom, jak zlepšit jeho individuální schopnosti. Koučink se dá aplikovat například na oblast podnikání, ale také klidně na osobní život. Mnoho lidí si přeje mít osobního kouče, který by se staral o jeho rozvoj.  

Lektor 

Budete si přát předávat své poznatky z matematiky, analytiky, nebo třeba výtvarného umění? Jako lektor se můžete živit z pohodlí svého domova. Výuka na piano, zobcovou flétnu, nebo také francouzštiny vás bude bavit a stane se příjemnou etapou vašeho života. Studenti přijdou k vám, nebo se setkáte pomocí online hovoru.  

Programátor 

Vysněná práce mnoha z nás. Můžete se věnovat programátorství, aniž byste museli docházet do kanceláře. Přejete si tuto práci i pro sebe? Stačí si zajistit několik kurzů programování a začít na sobě ve volném čase pořádně pracovat. Nic není nemožné, pouze je třeba se dostatečně snažit, abyste obstáli v konkurenčním prostředí.  

Některé práce lze vykonávat i z pohodlí svého domova. Zejména pro introverty nebo osoby s handicapem je to skvělá možnost, jak si vydělat na živobytí.