Zakladatel společnosti DRFG David Rusňák začínal od nuly

drfg david rusňak

Mladý podnikatel David Rusňák začínal opravdu od nuly a dokázal vybudovat v krátkém čase úspěšnou společnost. Jeho investiční skupina DRFG v poslední době roste velmi rychle. Zakladatel skupiny DRFG David Rusňák má široké pole působnosti. Investiční skupina DRFG preferuje zejména investice do nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb anebo telekomunikací. V poslední době rozjel nákupy lékáren, buduje lékárenskou síť pod názvem Na zdraví a rozvíjí i síť poskytovatelů internetu. Jeho aktivity se rozšiřují i do nákupu obchodních center či prodejny řetězce Penny Market.

Mladá generace a šance s DRFG

Investiční skupina DRFG byla založena v Brně. To má podle zakladatele společnosti Davida Rusňáka velmi dobrou strategickou pozici. Jde o dobré místo pro rozjezd podnikání. Brno má opravdu perfektní polohu. Velmi rychle se dostanete do Rakouska, na Slovensko, ale i do Prahy. I v Brně je celá řada vysokých škol s velmi kvalitními absolventy.

Právě pro mladé lidi opouštějící školu se znalostí světových jazyků, procestovaným kusem světa a velkým rozhledem, kterým patří budoucnost je zde projekt UNIFER. Ten je připravený právě pro mnohé mladé lidi a studenty, kteří se pomocí projektu učí formou reálných zakázek a získávají tak praxi již při škole.

Výhodou Brna je i jeho regionálnost a velikost. Navázat kontakty v rámci Brna není tak složité jako třeba v Praze. Podnikání lze stejně dobře rozjet i ve spoustě jiných měst v České republice. Úspěch v businessu závisí zejména na dobrém nápadu, silné myšlence a snaze něco udělat a změnit, jak tvrdí David Rusňák.

To nám také velmi dobře ukazuje v praxi. Hodnota spravovaného majetku se již u DRFG vyšplhala na 3 miliardy korun. Velkou možnost rozvoje a růstu spatřuje David Rusňák i v oblasti investic do nemovitostí, kam bylo prozatím investováno i nejvíce peněz. Velmi důležité jsou tedy právě investiční podílové fondy a nabízené dluhopisy DRFG. Jeden fond je zaměřený na firemní dluhopisy, pod přísnou kontrolou evropské regulace UCITS s možností vstupu již od 100 korun měsíčně. Druhý fond je právě zaměřený na komerční nemovitosti a nový držitel podílových listů je spoluvlastníkem nemovitostí.