Znáte hudební franšízu?

hudební franšíza

Svět franšíz se neustále mění. Neustále se potýkáme s celou řadou nových franšízových konceptů, na kterých se dá výjimečně zbohatnout. Jelikož je však na trhu poměrně hodně firem, je třeba neustále přicházet s něčím originálním. Jedině originalita totiž může nadchnout franšízanty tak, že se rozhodnou na franšízovém konceptu spolupracovat. Jednou takovou originální franšízou je i hudební škola Malý muzikant.

Kdo kdy slyšel o hudební franšíze – přesně na tento fakt (tedy že hudební franšíza snad ještě ani neexistuje – možná v minimálním množství) vsadila hudební škola Malý muzikant, která se zrodila v České republice. Jedná se o hudební školu, která nadchne svými autorskými písničkami a taky hudebním vzděláním, které je určeno hlavně pro děti v předškolním věku.

Pokud se i vy chcete stát franšízantem, jistě vám nebude nic stát v cestě. Pojďme si nyní tuto franšízu trochu přiblížit, protože pokud vás nadchnula, je třeba o ní něco vědět.

Jak rychle se rozrůstá po Česku?

Tato franšíza je poměrně populární. Dnes už se jedná o 26 vlastní a 4 franšízová výuková centra, která má tato firma na svědomí a na svém kontě. Byla založena hlavně pro předškolní děti, jak již bylo známo, a to hlavně s cílem vytvořit místo, jejímž základem budou autorské věci, tedy písničky, české písničky, které budou podloženy kvalitním vzděláním dětí.

 Kde se nachází nejvíce poboček?

Zatím si tato hudební škola našla nejvíce příznivců v Praze, protože právě zde vzniká nejvíce poboček. Dále najdete hodně poboček i v Karlových Varech, ale pokud bude zájem z řad franšízantů založit firmu i na jiném místě v republice, v jiném městě Česka, tak se tomu firma nebude bránit.

Celý franšízový koncept funguje na základě soukromé hudební školy, kdy se necílí na výkon, ale hlavně na přirozenost, na radost, pohyb, na tvoření a taky samozřejmě na hudbu. Děti nemusí být nijak nadané, jen musí mít chuť se učit něco nového, něco hudebního.