Benu lékárna – jak je na tom tento franšízový řetězec?

benu lékárna

Franchisový řetězec se v poslední době rozšířil do různých koutů českého trhu. Už se s tímto pojmem nesetkáme pouze v sítích rychlého občerstvení, jak tomu bylo donedávna, ale také se denně potkáváme s prodejnami či provozovnami, které se zabývají například prodávání kávy, oděvů či kosmetických produktů. Nejoblíbenější jsou ve franšízových řetězcích právě kavárny, protože žádná káva nechutná lépe než ta proslulé a celosvětově známé značky. Lidé si zkrátka potrpí na světovou kvalitu. Proto se není čemu divit, když jsou právě kavárny velmi navštěvované a stále se rozrůstající, protože stále se nachází ochotní franchisanti, kteří se chtějí podílet na úspěchu značky, jež už má na trhu své jisté jméno.

Ovšem nejen kavárny jsou mezi franchisanty velmi populární, v poslední době se staly velmi oblíbené zejména lékárny. Mezi největší řetězec patří především Benu lékárna, která je provozována společností BENU Česká republika, a. s. V současné době se po celé České republice nachází zhruba sto osmdesát čtyři provozoven a jejich počet stále roste. Každoročně se můžeme těšit ze zvýšení tohoto počtu zhruba o třicet až padesát lékáren.

Staňte se franchisantem i vy

Benu lékárna nabízí svým klientům maximální péči a zcela nový a moderní přístup k samotné medicíně. Zaměstnanci jsou vždy ochotni a pokaždé velmi rádi poradí, vysvětlí a následně také i doporučí. V současnosti je na trhu více jak sto tisíc různých doplňků stravy, léčiv a jiných produktů, proto každý zákazník někdy potřebuje pomoc. Díky otevřenému a vstřícnému jednání a velmi přijatelným cenám se tato lékárna stala mezi lidmi opravdu oblíbená. Není se čemu divit, když se tedy tato značka stala přesně tou, do které se odhodlá jít řada franchisantů. Vidina rychlého zbohatnutí i přes počáteční investici je zkrátka naplňuje a motivuje, proto se rozhodnou vkročit do těchto vod. Buďte i vy mezi nimi. Společnost se stále snaží hledat další a další partnery.