Půjčky na směnku s exekucí. Co to vlastně je?

Půjčky na směnku s exekucí. Co to vlastně je?

Ocitli jste se v tíživé situaci, která nakonec skončila tím, že jste nebyli schopni splácet svoje závazky a byla na vás uvalena exekuce? V tom případě jste si již určitě ověřili na vlastní kůži, že na půjčky od bank, ale i společností z nebankovního sektoru můžete zapomenout. Pokud opravdu nutně potřebujete peníze třeba k vyplacení exekuce, což by vám pomohlo znovu začít, jsou pro vás jedinou nadějí půjčky na směnku s exekucí. 

Předností půjčky na směnku je především rychlost 

Půjčky na směnku poskytují zpravidla soukromé osoby, přičemž jednou z jejich největších výhod je rychlost. Věřitelé si jsou samozřejmě dobře vědomi, že lidé, kteří se pokoušejí sehnat tento typ půjčky, potřebují peníze co nejdřív! Celý proces poskytnutí půjčky je proto zpravidla zjednodušen na to, že si klient zažádá o půjčku, během krátké doby se dozví výsledek vyhodnocení a následně mu je úvěr vyplacen proti předloženým dokladům o jeho identitě. 

Další výhody půjčky na směnku  

Směnkou ručíte za své závazky, přičemž v případě prodlení vám nenarůstají absurdní smluvní pokuty. To je rovněž jedna z výhod půjčky na směnku. Další představuje skutečnost, že nejste nuceni zastavovat svoji nemovitost, případně komplikovaně shánět ručitele. Je samozřejmé, že ve vaší situaci se automaticky počítá i se záznamy v registrech. 

Počítejte s vyšším úročením 

Tento typ úvěru je pro poskytovatele samozřejmě značně rizikový. Proto musíte počítat s tím, že si na úrocích za půjčku na směnku s exekucí poněkud připlatíte. Zamyslete se ale pořádně! Nestojí vám nějaká ta koruna navíc za to, abyste se konečně zbavili otravných exekutorů? Před podáním žádosti důkladně zvažte, jestli vám půjčka skutečně pomůže a budete ji moci včas splatit. Minula by se totiž svým účinkem, kdyby vás měla dostat do dalších, a ještě spletitějších problémů!