Tipy, jak si přivydělat

Tipy, jak si přivydělat

Blíží se dovolená nebo se blíží narozeniny někoho blízkého? V obou případech by se vám určitě hodily nějaké peníze navíc. Nechcete si však brát ke svému stálému a už tak dost vyčerpávajícímu zaměstnání další práci na zkrácený úvazek, a tak přemýšlíte nad možnostmi přivýdělku. Takových možností, jak si přivydělat, je opravdu celá řada. Jestliže vás však žádné možné přivýdělky nenapadají, máme pro vás několik tipů.  

Prodejte vlasy nebo sperma 

Existují přivýdělky, které vás nic skoro nestojí a ani nijak nebolí, přesto mohou někomu jinému pomoct. Kupříkladu prodej spermatu nebo vlasů. Pokud bychom se měli na malý okamžik pozastavit nad prodejem vlasů, tento přivýdělek je zejména pro ty, kteří mají vlasy zdravé, chemicky neošetřované, také dostatečné délky. Za své vlasy, které budou použity třeba na paruky, můžete dostat i několik tisíc korun.  

Podobnou sumu můžete získat i v případě, že se rozhodnete darovat sperma. Menší sumu rovnající se pár stovkám lze pak získat třeba za darování krevní plazmy.  

Vydělávat si lze i online 

Pokud zrovna nechcete prodávat nic, co se týká vašeho těla, zamiřte na internet. Na internetu si lze přivydělat mnohými způsoby. Například je možné vyplňovat online průzkumy, u nichž sice vyplnění stojí pár korun, na druhou stranu je to záležitost na pár minut. A kde byste našli i pár desítek korun, to jen tak někde nenajdete takřka zadarmo! 

Kromě vyplňování dotazníků si lze přivydělat třeba tak, že si založíte webovou stránku, na kterou umístíte reklamu nebo bannery.  

Pomáhejte druhým 

I za pomocné, příležitostné práce dostanete zaplaceno. Zvažte třeba manuální práci, kdy se třeba nabídnete na internetu jako pomocník při kancelářských úkonech nebo jako pomocník pro práci na zahradě, pod což spadá třeba hrabání listí nebo sekání trávníku.  

Nebo také můžete hlídat domácí zvířata či můžete venčit psy za peníze, jako to dělají v Americe.