Jak je na tom Poe-Poe s franchisingem?

poe-poe

Česká republika s velkou pompou otevřela před několik lety brány franchisingu. Toto podnikání založené na licenčních smlouvách umožňuje podnikatelům hned ze začátku podnikání vystupovat pod skvělou obchodní značkou, která má trhu už své jisté jméno. I řada právě začínajících společností se hrne do této možnosti, protože přece jen růst začínající značky po celé republice těžko obstará jeden člověk, a tak se není čemu divit, když s velkou radostí mohou sdělit podnikatelský záměr ještě někomu dalšímu, kdo se bude také starat o další provozovnu jako takovou. Na franšízový systém si přišla i relativně nová značka na českém trhu, a sice Poe-Poe. Jedná se o rychlé občerstvení za minimální ceny, kterými zaplatíte opravdu dobrou kvalitu. Kde jinde přece dostanete například klínek pizzy za dvanáct korun? Nápad a jistý cíl této restaurace se uchytil opravdu velmi dobře, a tak se není divit, když se pomocí franchisingu značka stále rozrůstá.

Poe-Poe se vyznačuje také různými možnostmi pro různé jedlíky. Nejen, že si přijdou na své milovníci pizzy a jiného rychlého slaného občerstvení, ale také i milovníci sladkého – to znamená například vaflí nebo palačinek. Vše je připravováno přesně před zraky návštěvníka, a tak se není čemu divit, když je právě tento fastfood tak populární!

Kde se nachází provozovny?

Vlastních provozoven má Poe-Poe už ve dvou městech, a sice v Uherském Hradišti a v Brně. Franšízových prodejen se v současné době dočkali i obyvatelé Zlína nebo Hodonína. Na své si však jistě přijdou i další během krátké doby, protože právě o investici do tohoto podniku je velký zájem. Vždyť kdo by se divil! Prodejny jsou hojně navštěvované a u pultů se stojí fronty. Nikde tak výborné rychlé občerstvení za minimální ceny neseženete. Pakliže vám dělá starost to, proč jsou ceny tak nízké, vězí za tím nízké dodavatelské ceny. Ty jsou totiž přizpůsobeny právě celkovému podnikání a podnikatelskému záměru, což jejich dodavatelé plně akceptují a podporují.