Bankovky, které přitahují peníze do vaší peněženky

Bankovky, které přitahují peníze do vaší peněženky

Lidé dnes věří na leccos. Někteří věří, že naše znamení o nás prozradí víc, než co by si člověk myslel. Jiní zase věří, že to, jaký je muž milenec, o něm prozradí jeho povolání. A také se najdou jedinci, kteří věří v to, že některé bankovky přitahují hojnost do peněženky. Už jste o tom slyšeli? Podívejme se na konkrétní bankovky, které mají podle všeho přitáhnout více hotovosti do peněženky.  

Sledujte sériové číslo bankovky 

Sice jste do nynějška možná nevěděli, že bankovky mohou přitahovat hotovost, ale určitě jste věděli o tom, že každá bankovka má své sériové číslo. Zkrátka i peníze jsou tisknuty a každá bankovka musí být samozřejmě správně označená. Právě na sériové číslo bankovky bychom se měli dívat. Pokud je na bankovce hodně čísel 8 a 9, jedná se o šťastnou bankovku, která má přitahovat velkou hotovost do peněženky. Jinými slovy lze říct, že čím vyšší sériové číslo bankovka má, tím větší blahobyt vás v následujících měsících čeká.  

Úspěch zajišťují i bankovky vzrůstajícího charakteru 

Vůbec však nevadí, pokud se ve vaší peněžence nachází bankovky vzrůstajícího charakteru čili takové bankovky, u nichž se sériové číslo skládá z čísel vzrůstajících. I takové bankovky signalizují úspěch, respektive i takové bankovky úspěch doslova přitahují.  

Naopak pozor si dejte na bankovky, jejichž sériové číslo nemá vzrůstající charakter, ale naopak klesající charakter.  

Má vaše bankovka několik šestek vedle sebe? 

Možná ve vaší peněžence dřímá bankovka, jejíž sériové číslo se skládá z několika šestek vedle sebe. Takové bankovky jsou podle odborníků šťastnými bankovkami. Šťastné jsou i jiné bankovky, které mají vedle sebe mnoho stejných čísel, či ty, které neobsahují takřka žádnou nulu.  

Pokud jste si dodnes nevšímali sériového čísla na bankovkách, nyní si už čísla všímat jistě budete. Kdo by nechtěl vědět, jestli ho v blízké době čeká bohatství?