I pánové mají svou značkovou módu, s níž mohou spolupracovat

Módní značka pro muže

Není nad elegantně oblečeného muže! Pánové se ještě donedávna neoblékali zrovna k světu, ale ve chvíli, kdy zjistili, že ženy na vzhled dají a že elegantně oblečení muži mají u žen dvojnásobnou šanci, změnili svůj názor. Kromě toho se velice zlepšila móda pro muže, která nyní nabízí skutečně skvělé kousky, které by měl mít v šatníku každý muž. Pokud byste se do módy zamilovali natolik, že byste s ní chtěli podnikat, měli byste začít spolupracovat s touto franšízou, která obléká muže.

Jedná se o značku Repablo, která je známá tím, že nepožaduje žádné poplatky. Franšízanti tak jen investují do pobočky, o kterou se následně starají. Kromě toho tato značka nenabízí spolupráci jenom franšízantům, ale taky i multibrandovým prodejnám.

Muži, kteří mají svůj vlastní styl

Tato značka se zajímá hlavně o muže, kteří chtějí mít svůj vlastní styl. Právě na tyto muže se značka zaměřuje a orientuje. V nabídce nenajdete jenom oblečení na běžné, každodenní nošení, ale taky i na výjimečné události. Zajímavá je tato značka v tom, že zajímavě kombinuje barvy, což jen tak nějaká značka skutečně nedělá.

Návrhy oblečení jsou udělány od specialistů, kteří nemají rádi hromadnou výrobu, snaží se, aby každý kousek byl limitovanou edicí, kterou jen tak někdo mít zkrátka nebude. Je tedy jasné, že muž, který kousky této značky bude oblékat, se může cítit naprosto výjimečný.

Co je důležité, pokud chcete být franšízantem?

Tato společnost dbá na prostor. Skutečně se zajímá o místo, kde by měla značka být. Je třeba tedy dbát hlavně na prostory. Je to pro ně nejdůležitější část celého procesu vyřizování spolupráce. Poté vám už se zařízením prodejny pomůžou, vy jen musíte přijít s místem, které zapadá do jejich požadavků. Prodejna následně bude zařízena vkusně a samozřejmě prakticky.

Společnost nyní hledá zhruba dvacet až pětadvacet franšízantů, kteří by se chtěli podílet na rozšíření této značky do České republiky. Během příštího roku by se skutečně tolik prodejen chtělo otevřít nebo alespoň polovina.