Kioda expanduje k nám – staňte se franšízantem i vy!

Kioda expanduje k nám

Dneska pomocí franšízových konceptů podniká nejedna společnost. Přece jenom se jedná o rozšiřování podniku, kdy nemusí vedení společnosti nijak do ničeho zasahovat. Franšízanti chtějí sami rozšířit tento podnik a chtějí se podílet na plnění všech cílů a plánů společnosti. Proto se i firma Kioda rozhodla podnikat s pomocí franšízových konceptů. A daří se to natolik, že právě s pomocí tohoto konceptu expanduje do Evropy.

Pokud jste o této firmě zatím neslyšeli, možná je to tím, že je na trhu teprve pět let. Jedná se o skvělý korejský koncept obchodů, který doslova dostal celý asijský trh. Jejich nabídka zboží a produktů je totiž naprosto bezkonkurenční. Není se čemu divit, když v Asii prošla velice rychlým rozvojem a už po pěti letech se rozhodla podmanit si i Evropu.

Do Evropy se však nechce pouštět firma sama o sobě, a tak se rozhodla nadchnout lidi, kteří mají chuť být franšízantem.

Co nabízí firma Kioda?

Pokud vás zaujal poměrně rychlý rozvoj této korejské společnosti, možná by vás zajímalo, co vlastně tato společnost dělá. Přece jenom jsme zmínili, že se jedná o firmu, která je na trhu pět let a která si podmanila svými službami celou Asii, ale co vlastně dělá?

Tato společnost nabízí doslova všechno – prodává různé typy korejských produktů, ať už se jedná o kosmetiku, textil, dárky nebo o módní doplňky. Není se čemu divit, když se právě této společnosti daří – vždyť si přijde na své opravdu každý. Dokonce i jedlíci, protože tato firma nabízí i občerstvení.

Informace pro franšízanty:

Abychom vás trochu navnadili na to, abyste se stali franšízanty zrovna této firmy, je třeba vás informovat o informacích spojené s chodem a výdělky podniku. Průměrná marže se pohybuje kolem 45-55 procenty. Více jak 70 procent všech produktů stojí více jak 2,5 USD, tedy zhruba pětapadesát korun. Zbývající část sortimentu se pak pohybuje kolem 20 USD, tedy kolem 400 korun.