Primark v Česku. Bude mít obchod i e-shop?

Primark v Česku. Bude mít obchod i e-shop?

Pokud se řadíte k nákupním maniačkám, určitě jste už slyšeli o této novince – Primark bude konečně i v České republice! Dlouho se o tom spekulovalo, dlouho se o tom mluvilo, dlouho to nevycházelo a nyní se konečně dočkáme slevového obchodu i u nás. Pokud patříte k lidem, kteří jezdí nakupovat do tohoto obchodu plného oblečení a bytových doplňků, potěší vás, že už nemusíte kvůli oblečení jezdit za hranice. Daleko lepší pro vás bude navštěvovat českou prodejnu, která se otevře zhruba za půl roku.  

Prvotně se spekulovalo o tom, že se Primark otevře v obchodním centru Chodov, ale z této spolupráce nakonec sešlo. Popravdě, ještě že tak! Primark totiž nyní bude sídlit na Václavském náměstí ve zbrusu nové, třípatrové budově, která se brzy dočká své kolaudace.  

Obchod plný bot a šperků brzy v Česku 

O Primarku nemusíme mluvit konkrétněji, každá nákupní maniačka ví, že je to obchod plný oblečení, bot, také šperků a bytových doplňků, které jsou k zakoupení doslova za hubičku. Pokud zároveň patříte k lidem, kteří nechtějí za oblečení utrácet, oceníte tento obchod.  

V souvislosti s obchodem se však nabízí otázka, jestli se bude muset jezdit až do Prahy nebo jestli se bude moct nakupovat z pohodlí domova prostřednictvím e-shopu. V poslední době se totiž na internetu objevily nabídky týkající se oblečení, které se v Primarku dá koupit.  

E-shop nebude 

Primark se však zapřísahal, že s tímto nemá obchod nic společného. Samotný řetězec velice levného oblečení zároveň zmínil, že se internetové nakupování ani neplánuje. Je si moc dobře vědom toho, že lidé si za levným oblečením rádi přijedou, a tak se rozhodl nabízet svůj sortiment jenom v kamenných prodejnách.  

A jedna taková kamenná prodejna nyní roste na Václavském náměstí a světu se ukáže konkrétně v květnu. Přijdete na slavnostní otevření a nacpete se mezi stovky nákupních maniaků?