Uzenářství Chodura se rozjíždí!

Uzenářství Chodura

V současné době se dá podnikat skutečně ve všem. Existuje mnoho oborů vhodných k podnikání, jenom je třeba rozhodnout se pro ten jeden, pro ten správný. Pokud nemáte zájem o to, abyste podnikali od úplného začátku, se svou vlastní značkou, měli byste začít podnikat pomocí franšízy. Pokud máte svou vlastní franšízu, vyhnete se těm otřesným začátkům, kdy se musíte dostat mezi dost silnou konkurenci. Franšíza je výhodná v tom, že začnete podnikat se značkou, která už ve světě podnikání existuje a která má svou stálou klientelu, jež se neustále rozvíjí dál.

Dneska pomocí franchisingu podniká snad kdejaká společnost. Není se čemu divit, je to způsob, jak podnik rozšířit, jak ho dostat do jiných měst, aniž byste se o pobočku museli starat, protože se vám o ni stará franšízant. Přesně tohoto způsobu podnikání v nedávné době využilo i uzenářství Chodura, kteří letos slaví úspěchy!

Jaké úspěchy to jsou?

Během letošního roku toto uzenářství otevřelo tři nové prodejny, což je naprosto skvělé! Tomuto uzenářství se tak velký a rychlý posun tak zalíbil, že nyní nabízí franšízantům spolupráci. Vhodný franšízant by měl být samozřejmě finančně zajištěný (základní kapitál je při tomto způsobu podnikání nutností) a také by měl být dostatečně nadšený do práce a do rozvíjení tohoto podniku.

Více o společnosti Chodura:

Pokud jste se ještě s tímto uzenářstvím nesetkali, možná byste o něm něco chtěli vědět. Jedná se o beskydskou značku, která letos nově otevřela své pobočky v Újezdu u Brna nebo taky v Ostravě. Samozřejmě toto rozšiřování podniku ještě nekončí, už na první polovinu příštího roku je připravena řada nových prodejen čekající na otevření.

Toto uzenářství má tedy velký potenciál a rozhodně by to mohla být zajímavá spolupráce. Jako franšízant byste musel mít na licenci 300 tisíc korun, díky čemuž získáte podporu v podnikání od lídrů společnosti. Financovat ještě musíte prodejny (tudíž musíte koupit vybavení, musíte vybudovat zázemí), což je otázka zhruba dvou milionů korun.