Bohempia představuje novou letní kolekci konopných tenisek

Konopné tenisky

I když se na první pohled může zdát, že vysoká nezaměstnanost způsobuje problémy v mnoha firmách, není to tak zlé, jak to vypadá. Některým firmám se velmi daří, například českému startupu Bohempia, která se zaměřuje na výrobu tenisek z konopí. Tento pražský startup se dostal na trhu před třemi lety a od té doby se specializuje na zmiňovanou výrobu. A jak jsme zmínili, ne všechny firmy ovlivnila zaměstnanecká krize. Například firma Bohempia je na svém rozkvětu, protože nyní přišla se svou novou, letní kolekcí konopných tenisek.

Tenisky z konopí sklidily obrovský úspěch. Byl to jakýsi trend, který si zamiloval každý, kdo miluje originalitu a extravagantnost. I letos se firma bude těšit obrovským ziskům, protože předvedla svou novou kolekci, jež vynikají především svou barvou.

Jak vypadají boty z nové kolekce?

Jak jsme zmínili, boty z nové kolekce vynikají zejména svou barvou. Kromě toho jsou vyráběny na základě jiné, vylepšené technologie, která zaručuje vyšší kvalitu obuvi. V současné nové letní kolekci čeká skoro třicet barevnách modelů, které jsou specifické svou odolnější bílou podrážkou. Bílá podrážka je nyní vyrobena z několika vrstev kaučuku, což znamená, že zachová stejný tvar po dlouhou dobu.

Zakladatel firmy o botách tvrdí, že jsou lépe anatomicky zpracované a také slibují větší pohodlí, která se dnes klade na první místo.

Nová edice nejen o teniskách

Nová edice tenisek z konopí však není jenom o teniskách, které jsou odolnější a barevnější. V nové edici najdeme také trička, ponožky a samozřejmě i batohy a osušky, které jsou také vyrobeny z konopí.

Mnozí jsou touto módou pohoršeni, protože si představí drogu pod slovem „konopí“. Konopí však nemusí být bráno jen jako droga, ale také jako antibakteriální látka, která má antiseptické vlastnosti. Konopí také dovede účinně pohlcovat UV záření, a to skoro stoprocentně.