V Kosiku.cz můžete platit už i stravenkami

Platba stravenkama na kosik.cz

Nestíháte v práci a myslíte si, že přijdete domů pozdě večer? Nakupte si dopředu. V dnešní době se cení každá trocha času, kterou ušetříte. Nejčastěji ztrácíme čas zdlouhavým nakupováním, čas nám kradou zejména dlouhé fronty u pokladen, v nichž musíme zdlouhavě stát a čekat, až na nás přijde řada. Naštěstí existují chytré internetové obchody, jako je Kosik.cz, díky nimž je nakupování snazší, pohodlnější, jednodušší a praktičtější.

Jelikož je online nakupování potravin v dnešní době tak oblíbené a využívají to mnozí z nás, neustále přibývá firem, které se na tento obor vrhají. Stálé jedničky v tomto oboru se tak musí snažit a musí přijít s mnohými výhodami, které svým klientům či zákazníkům nabídnou. Například Kosik.cz se rozhodl zabojovat a rozhodla se zavést platbu stravenkami, což zatím neumí žádný podobný obchod s potravinami.

Přesvědčily je statistiky

Kosik.cz už dlouho spekuloval nad tím, že by zavedl platbu stravenkami. Jednalo se však o poměrně riskantní krok, který si vyžadoval velkou dávku energie a péče. Nakonec se Kosik.cz rozhodl k tomuto kroku díky statistikám, jež v nedávné době provedl. Statistiky ukázaly, že platba stravenkami potěší až nadpoloviční většinu obyvatel, kteří do té doby mohli stravenkami platit jenom v hrstce obchodů.

Čtyřlístek byl rozšířen

Díky nové možnost platit stravenkami došlo k jakémusi pomyslnému rozšíření čtyřlístku platebních metod. V online obchodě s potravinami se tak může platit nejen platební kartou, ale také hotově, kartou u kurýra, stravenkami nebo tak, že si svou platbu odložíte na později.

Podle všeho by stravenky mohly firmě přilákat obrovskou vlnu nových klientů. Přece jen jsou stravenky třetím nejoblíbenějším způsobem placení. A i když si mnozí lidé myslí, že se na prvním místě drží platební karta, opak je pravdou. První místo obsadila hotovost.