Co je to rychlá půjčka?

rychla pujcka

Rychlá půjčka patří mezi půjčky nebankovní. To tedy znamená, že poskytovateli těchto rychlých půjček jsou nebankovní instituce.  Rychlá půjčka je velice oblíbeným a vyhledávaným produktem. Proč? Protože jde o půjčku, která je poskytnuta do maximální výše cca 50.000,- Kč se splatností 30 dní a na účtu ji můžete mít vlastně okamžitě. Jestliže se vám tedy stalo, že jste zapomněli zaplatit například účet za telefon a máte již těsně před výplatou, je tato rychlá půjčka velmi vhodným kandidátem, jak problém vyřešit.

Proč si mám vzít tzv. „rychlou půjčku“?

Výhodou této půjčky je především možnost sjednání online či přes telefon. Peníze jsou vyplaceny víceméně okamžitě, některé zaručují převod peněz do 15minut, max. do druhého dne. Rychlá půjčka může být tedy opravdu rychlým pomocníkem při náhle nečekaném výdaji.
Výhodou této půjčky je také to, že nemusíte u některých rychlých půjček dokládat příjem, čili nemusíte překládat výplatní pásky nebo výpisy z účtů.
Některé rychlé půjčky nabízejí první půjčku zdarma. Jedná se především o půjčku v maximální hodnotě 10.000 Kč s maximální splatností 30 – ti dní. Půjčenou částku a počet dní splatnosti máte možnost si sami navolit.
Jestliže nejste schopni půjčku do daných 30 – ti dní splatit, máte u některých společností možnost splatnost půjčky za určitý úrok prodloužit.