Důvody, proč jsou nezávislé ženy nejlepší

Důvody, proč jsou nezávislé ženy nejlepší

Pánové, víte, jaké dva typy žen na světě existují? Jsou to ženy soběstačné, které si domů chcete přivést, jelikož po vás nebudou nic chtít, a pak jsou tu mírně závislé ženy, které potřebují k sobě muže, který se o ně postará. Mnozí lidé vidí problém v soběstačných ženách, myslí si, že nepotřebují nikoho, ani muže samotné. Jenže pánové si neuvědomují, že soběstačné ženy toho dokážou mnoho, stejně tak jim nebudou krást peníze z peněženky.  

Pojďme si říct ty hlavní důvody, proč jsou nezávislé, soběstačné ženy lepší než ženy mírně závislé. Podívejme se na to z finanční stránky, nakonec uvidíte, že toužíte hlavně po soběstačné dámě, ne po té, která vás bude očividně potřebovat.  

Soběstačná žena nechce vaše peníze, má svoje 

Nezávislé ženy mají profesní cíle. Moc dobře si uvědomují, že mohou zvládnout mnoho věcí, že i po finanční stránce jsou na tom dobře. Pokud žena nechce vaše peníze, ale jen svoje, protože své peníze má, je to hotový poklad a rozhodně se jí nevzdávejte. Nebude totiž po vás chtít žádné kabelky, boty ani nové hodinky, zkrátka si všechno koupí sama. Ptát se na peníze nebo žádat o půjčku o peníze jí totiž nepůjde přes pusu.  

Nehrotí výročí ani narozeniny a svátky 

Nezávislé ženy neřeší maličkosti, stejně tak nedbají na to, abyste v den výročí koupili pugét růží a v den narozenin jí zazpívali písničku. Má své cíle, je zaneprázdněná svou prací a životem. Nehrotí výročí, svátky ani narozeniny. Pro vás jako partnera je to super, nebudete totiž muset za ni utrácet tak jako za své expartnerky.  

Nezávislé ženy vás nepotřebují každou minutu během dne 

To je taky velké plus, nebudete totiž muset za partnerku utrácet na obědech nebo na snídaních. Nezávislé ženy vás nepotřebují dnes a denně, nepotřebují vás každou minutu dne. Naopak jsou rády, když jste chvilku odděleně.