Co nabízí firma Extéria s.r.o. a jaké jsou zkušenosti?

exteria zkusenosti

Firma Extéria je jednou z těch firem, které pomáhají podnikatelům s bezpečností práce a s požární ochranou. Každým rokem se firma těší tisícovkám spokojených klientů, kteří jsou z řad malých i drobných firem nebo z řad státní správy či ze zdravotnictví. Tito klienti píšou jako zpětnou vazbu firmě reference a recenze, díky kterým budoucí klienti vědí, co od firmy očekávat.

Abyste o firmě věděli něco více – je to firma, která pomáhá firmám připravovat bezpečnost práce a požární ochranu, která provádí revize i školení tak, aby žádného podnikatele nezaskočila neohlášená kontrola ze státní správy. Tyto neohlášené kontroly jsou bohužel čím dál častější a ti podnikatelé, kteří nedávají BOZP žádnou váhu, na tyto kontroly doplatí nejvíce – většinou je postihne sankce, která se může vyšplhat až do několika desítek tisíc korun (někdy i do stovek či milionů korun). Aby pro vás nebyla taková kontrola finančně náročnou, raději si zažádejte o pomoct u již zmiňované firmy Extéria.

Firma Extéria je navíc franšízovou sítí, tudíž má mnoho poboček ve všech krajích České republiky. Nově působí i na Slovensku.

 

Sepsali jsme pro Vás několik zkušeností s firmou Extéria

Služba funguje na 100%, firmě Exteria nemáme co vytknout, dobrá zkušenost.
Petr Kocis, Praha

Děkujeme firmě EXTÉRIA za pomoc při „naštěstí“ ohlášené kontrole z OIP.
Jana Nováková, Třinec

Jsem velmi rád, že jsem se mohl obrátit na společnost EXTÉRIA, která během jednoho dne provedla kontrolu celého kempu a dopracovala veškerou dokumentaci k požární ochraně. Velmi jsem přivítal, že nemusím být u kontroly HZS. Technik EXTÉRIE mě odborně a se znalostí problematiky zastoupil u kontroly a vše proběhlo bez závad.
Majitel kempu ve Žďáru nad Sázavou

Firma Extéria nám zajišťuje BOZP již třetím rokem a v roce 2017 jsme měli dokonce kontrolu od inspektorátu práce. Vše proběhlo na jedničku. Mám tedy pozitivní zkušenosti a všem doporučuji.
Lenka Konečná, Ostrava