Nástroje, které pomůžou rozjet váš byznys

Nástroje, které pomůžou rozjet váš byznys

Pustili jste se do podnikání, ale potřebovali byste pomoci ať už s organizací času, nebo účetnictvím? Naštěstí pro vás existuje několik aplikací, které vaše podnikání mohou pomoci zvládnout! Stačí připojení k internetu, počítač, nebo chytrý telefon. 

Organizace času 

S podnikáním přichází často potřeba organizace času. To nemusí být vždy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Pokud máte rádi staré a osvědčené metody, není nic lepšího než si pořídit klasický papírový diář, nebo popřípadě kalendář. Jejich nevýhodou ovšem může být, že je nemáte neustále u sebe. V dnešní době jsme však téměř neustále a všude připojeni k internetu. To je věc, která pro vás může být značnou výhodou, které můžete využít. 

Používejte některou z aplikací, které diář nahrazují. Ideálním řešením je nejspíš kalendář od společnosti Google. Můžete jej používat jak na počítači, tak i jako mobilní aplikaci. Přihlašujete se svým účtem Google, takže se mezi sebou kalendář na různých zařízeních neustále synchronizuje. Můžete přidávat kalendáře a plnit je událostmi, u kterých je možno přidávat poznámky, barevně oddělovat, a dokonce je můžete sdílet s jinými uživateli, což je jistě značná výhoda. 

Pokud vám nevyhovuje tato podoba kalendáře, můžete si pořídit aplikaci od společnosti Microsoft: Microsoft To Do. Ta funguje na principu to do listu (zaškrtávacího seznamu), kde si odškrtáváte již hotové úkoly. Ty můžete libovolně vytvářet a přiřazovat k jednotlivým dnům. 

Buďte vidět na internetu 

Vytvořte si webové stránky! V dnešní době má web již téměř každý. Pokud si web chcete udělat sami, zvládnete to jednoduše například pomocí služby Webnode nebo Estranky. Zde si web jednoduše naskládáte a o nic jiného se nemusíte starat. Složitější cestou je registrace domény a hostingu, například na Endora. Následně si na stránky nainstalujete redakční systém a web si vytvoříte. Web si pak pochopitelně můžete nechat vytvořit i od někoho jiného. 

Kromě webu je dobré zapsat se například na firmy Google, nebo Firmy.cz od českého Seznamu.