Sklizeno a Frutisimo pohromadě. Přilákají snad více návštěvníků?

Sklizeno a Frutisimo pohromadě

Podnikání nikdy nebylo jednodušší. To ostatně potvrdí všichni, kteří se stali franšízanty, tudíž začali podnikat na základě franšízového podnikání. Jedná se o podnikání na základě franšízových smluv a licencí, po jejichž odkoupení je možné otevřít si pobočku už známé značky, která má své postavení na trhu a která už má svou stálou škálu klientu. Franšízovými koncepty byly také nedávno ještě rozdělené koncepty Fruitisimo, tedy vynikající zmrzliny a smoothie, a Sklizeno, tedy obchod s kvalitními čerstvými potravinami. Jak jsme zmínili, v nedávné době se ještě jednalo o dvě odlišné společnosti, které však měly podobný záměr. Nyní se rozhodly spojit a přilákat tak víc návštěvníků.

Jak jsme zmínili, obě franšízy mají poměrně stejný podnikatelský záměr, tudíž spojit je byl ten nejlepší nápad, který se kdy komu mohl zrodit v hlavě. V současné době se tedy začnou otevírat pobočky, kdy už budou firmy spojeny.

Jak budou nové prodejny vypadat?

Nové obchody budou vypadat tak, že zákazníkům nabídnou rozšířenou gastronomickou zónu, kde bude také bistro, salátový bar a také široká nabídka vitaminových nebo zeleninových koktejlů společně s oblíbenou zmrzlinou, kterou mnozí zákazníci milují.

Poprvé se nové spojení dvou skvělých franšíz otevře zákazníkům v Galerii Butovice, kde si nová prodejna našla své místo. Pokud vše půjde podle plánu, pilotní prodejna nezůstane dlouho jedinou prodejnou. Do roku 2020 by se mělo otevřít dalších osm sdílených prodejen, které zůstanou zejména v office zónách a také v krajských městech.

Co dalšího spolupráce přinese?

Fruitisimo však bude také součástí budoucích zážitkových prodejen Sklizeno experience, pro kterou se aktuálně hledají nové prostory. Jedná se o další projekt, který vzejde z nové spolupráce, jež má přinést klientům vše, co mají rádi, na jedno místo.