Ušetřete i při utrácení

Ušetřete i při utrácení

Zejména nákupní maniačky si vždycky říkají, proč se za nakupování nemůže platit. I když si člověk myslí, že to ani nejde, dnes už jde opravdu všechno. Dokonce i při utrácení můžete šetřit. Ne, opravdu se nejedná o protiřečení, ale je to holý fakt. Je to zkrátka nová akce firem, které takto lákají na nákupy přes svůj portál. Pokud na jejich portálu nakoupíte, dostanete jakousi provizi -tedy jinými slovy peníze zpět, a to mnohdy i několik desítek procent z ceny objednávky. A to se opravdu vyplatí! Ještě je tu někdo, kdo by neměl rád nakupování?

Někdo tomu říká provize z nákupů, jiný to zná pod názvem “cashback”, tedy peníze zpět. Je to poměrně velká akce, kterou nabízí nespočetně množství e-shopů. Dokonce se s cashbackem setkáte i v zahraničních e-shopech, a to konkrétně na e-shopu Aliexpress nebo Ebay. Cashback ale také nabízí třeba Bonprix či Mall.cz.

V mnohých případech se také stává, že vám neplatí jen za nakoupené zboží nebo že vám nevrací z konečné sumy procenta zpátky, ale také mnohé e-shopy platí dokonce i za registraci.

Jací obchodníci platí i za registraci?

I když je registrace, za kterou dostanete zaplaceno, atraktivní, zatím ji nenabízí všechny e-shopy. Mezi e-shopy, jež nabízí takové registrace, patří například portál Tipli.cz nebo Plnapezenenka.cz. V obou případech jsou registrace zdarma, jen vy dostanete finanční odměnu.

U Tipli.cz je odměna padesátikorunová, k tomu však můžete získat ještě stokorunu, pokud máte promo kód z Mladé Fronty Dnes.

Snadné nakupování skrze aplikaci

Drtivá většina obchodníků už má i své mobilní aplikace. Zejména portály, které nabízí takzvaný cashback, tedy peníze zpět, mají své mobilní aplikace, přes které mohou zákazníci nakupovat mnohem snadněji, rychleji a pohodlněji. Stačí se jen přihlásit, dokonce je zde možnost zůstat přihlášen.