Jak ve firmě vyřešit požární ochranu?

požární ochranu

Bezpečnost práce a požární ochrana – to jsou dvě oblasti, které jsou zhruba čtyřiceti podnikatelům doslova neznámé. Ano, skutečně, nedávné statistiky ukazují, že až čtyřicet procent podnikatelů nemá ani zdání o tom, co je to požární ochrana nebo co je to bezpečnost práce. Na svou nevědomost však mohou nevědomí jedinci doplatit, a to především v případě neohlášené kontroly ze státní správy. Pokud jim zaklepe na dveře, je oheň na střeše. Může jim totiž být udělena pokuta, která se obvykle dostává až do výše několika set tisíc korun.

Nikdo samozřejmě nestojí o tak vysokou pokutu. Každý podnikatel by tak měl mít BOZP a PO vyřešené. Samozřejmě mnozí podnikatelé nevědí, co to BOZP a PO vůbec je, proto je nejlepší svěřit se do rukou odborníků, kteří mohou pomoct.

Jenže nyní se nabízí otázka, do rukou jaké společnosti se vložit? Přece jen firem podnikajících či zaměřujících se na BOZP a PO je mnoho.

Pomůžou reference na internetu

V případě, že stále nevíte, pro jakou firmu se rozhodnout, mohou vám pomoct reference a recenze na internetu, které jsou plné zkušeností bývalých či stálých klientů. Lidé zkrátka mají rádi, když se mohou podělit o své zkušenosti, nezáleží na tom, jestli to jsou kladné nebo negativní zkušenosti.

Doporučujeme

Naším favoritem je firma Extéria, která dnes patří mezi nejlépe hodnocené společnosti poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. Nejvíce vyzdvihovaná je cena, a to velmi nízká cena, která však nemá v žádném případě dopad na kvalitu poskytovaných služeb (kvalita služeb je opravdu velmi, velmi vysoká). Dále je vyzdvihována profesionalita, mimo jiné také férové a vstřícné jednání.

Nesmíme zapomenout na chválenou telefonickou podporu, která je podle všeho dostupná ve chvíli, kdy je potřeba, což se v mnohých společnostech nestává. V případě je potřeby je možné navštívit jakoukoli pobočku firmy, nejen tu, kde byla sjednána spolupráce.