Youtubeři už i jako moderátoři, a to v TV Seznam

Youtubeři jako moderátoři

Bylo jenom otázkou času, kdy si čeští youtubeři uvědomí, že Youtube jim nemůže vydělávat do konce života, a to už vůbec ne dnes, kdy Youtube maže obsah, dalo by se říct, doslova namátkou. Mnozí youtubeři se tak rozhodli začít trochu jiné povolání. Například nejznámější český youtuber Jirka Král otevřel svou kavárnu v obchodním domě Kotva. Jiní youtubeři se však rozhodli jít krapet jinou cestou, a to cestou moderování. Ve světě moderátorů tak můžeme přivítat nejen Shopaholic Nicol, ale také Kovyho nebo Janka Rubeše. Prostor jim poskytla TV Seznam.

Seznam.cz v poslední době dělal vše proto, aby k sobě přilákal co nejvíce lidí. Ovšem až nyní mu došlo, že dnes mají obrovskou moc ti, kteří jsou sledovaní na sociálních sítích. A tak se rozhodl oslovit ty nejznámější v České republice. Přišel za nimi s novinkou v podobě televizní stanice a představil jim svůj nový koncept pořadu V Centru. A youtuberům se to tak zalíbilo, že šli do toho a Seznam.cz měl najednou takovou sledovanost, s níž ani nepočítal.

Dnes se zkrátka vyplatí investovat do těch, kteří jsou na sociální síti sledovaní a úspěšní.

Co je nový pořad „V Centru“?

Pokud jste o novém pořadu doposud neslyšeli, je načase si ho představit. Jedná se o pořad, v němž si moderátoři budou zvát jiné známé osobnosti. Jedná se o klasickou talk show a může na ni přijít každý, kdo bude mít chuť.

Nový pořad se vysílá každou středu večer a mezi moderátory objevíte například Shopaholic Nicol, dále také Kovyho nebo Tomáše Vernera a Janka Rubeše.

Kde se talk show natáčí?

Jak jsme zmínili, přijít můžete i vy. Jedná se o interaktivní talk show, která se bude natáčet vždy v centru Prahy, a to ve Skautském institutu. O tom, kdo bude daný večer hostem nového pořadu televize Seznam, se dozvíte na sociálních sítích každého z moderátorů.

Pořad má premiéru v osm hodin večer v televizi Seznam a poté je k dispozici v záznamech.